Aktualizacja: 25.11.2016 09:00 Publikacja: 25.11.2016 09:00
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funkcji, które wspierają rozwój kariery. Znajdziesz tu m.in. opinie o pracodawcach, porady dotyczące poszukiwania pracy oraz wiele innych interesujących narzędzi. Jeśl chcesz poznać wszystkie funkcje portalu GoWork, przeczytaj poniższy artykuł i już dziś skorzystaj z jego możliwości.
W sobotę 21 września w Warszawie odbył się 25. już Bieg po Nowe Życie, największe w Polsce wydarzenie promujące donację i transplantacje narządów.
Trener Franciszek Smuda o presji, możliwych zmianach i wierze w zwycięstwo nad Czechami
Europejczycy są coraz bardziej przekonani, że mogą wpłynąć na ochronę klimatu poprzez zmianę codziennych nawyków
Lato jeszcze nie zagościło w pełni, a już organizatorzy prześcigają się w ogłaszaniu line-upów kolejnych wydarzeń. Które festiwale musisz wziąć pod uwagę, jeśli lubujesz się w elektronicznych setach? A jakie imprezy spodobają się tym wolącym pobujać się do rapowych bitów? Poniżej przybliżamy 4 wyjątkowe festiwale muzyczne!
Najwyższa Izba Kontroli posiada dokumenty w sprawie kulisów niedoszłych wyborów kopertowych z maja 2020 roku. Stawiają one w w trudnym położeniu prawnym premiera Mateusza Morawieckiego i szefa KPRM Michała Dworczyka - informuje Onet.pl
Nowe prawo nakaże ministrom i wiceministrom upublicznienie majątków.
Przy okazji prac nad konstytucją biznesu Ministerstwo Rozwoju planuje odkładaną latami dekomunizację ustaw.
- Dzisiaj prawo administracyjne, wbrew temu, co na logikę mogłoby się wydawać, jest bardziej bezrefleksyjne niż prawo karne - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE Mariusz Haładyj, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju. Dodał, że kary dla przedsiębiorców łamiących przepisy powinny być dostosowane do winy.
Jan Grabiec, rzecznik prasowy PO; Mariusz Haładyj, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Paweł Rabiej, rzecznik Nowoczesnej byli gośćmi Michała Szułdrzyńskiego w poniedziałkowym programie #RZECZoPOLITYCE.
Nie jest sztuką wprowadzanie kolejnych regulacji. Sztuką jest sprawienie, aby konsultacje publiczne stały się rzeczywistym dialogiem z adresatami projektowanych unormowań. Aby to osiągnąć, trzeba zmienić długoletnie nawyki oraz wyposażyć administrację w nowe kompetencje. By prawo było jasne, konieczne jest wspólne działanie.
Sąd to niejedyne miejsce, gdzie można rozwiązać spór. Są jeszcze metody polubowne. Regulacje prawne mają przekonać do nich polskich przedsiębiorców – piszą eksperci Mariusz Haładyj i Marcin Waląg.
Kolejni poszkodowani mogą się zgłaszać po zaległe pieniądze. Do tej pory drogowa dyrekcja wypłaciła ponad 1 mld zł, a odzyskała 730 mln.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas